Vypnout reklamy

Tmavý režim na Bazos.cz

Pokud prodáváte a nakupujete v bazaru Bazos.cz, tak dlouhodobě jste mohli být zvyklí na celkem světlý design. Nicméně v dnešní době, kdy se šetří energií (pokud máte OLED displej), tak tmavý režim je velmi nápomocný a to nejen na PC, ale i na mobilu.

Tmavý režim je tedy na Bazos.cz celkem novinkou a není vůbec špatnou. Tento tmavý motiv je k dispozici jak pro českou stránku bazos.cz, tak i pro slovenskou i polskou část. Přepnutí pak probíhá u profilu a tedy u přihlášení.

Dark mode snižuje spotřebu energie na mobilu

Tzv. dark mode je skvělý i pro vaše oči. Přepnutí do takového módu nebudete ve večerních hodinách při procházení webu ozáření a určitě vás tak nebudou bolet oči. Je totiž mnohem příjemnější. Zájmena v dnešní době, kdy na internet chodí větší část populace zájmena přes mobilní telefon, který je omezen kapacitou baterie, tak je tmavý motiv vhodný i z tohoto ohledu.

Tmavý režim totiž velmi snižuje spotřebu energie a tím pádem nebudete mít problém s vysokou spotřebou při prohlížení tohoto webu. Bazoš je tady již několik let a tmavý režim tady opravdu velmi chyběl.

Pokud účet na Bazoš.cz nemáte, tak nemusíte zoufat, že byste byli o tento tmavý motiv ochuzeni. K dispozici je také na spodní stránce webu. Udělali jsme k tomu i fotografií, kde tento tmavý mód případně najdete. Věříme tedy, že bude tento mód nápomocný.

Úleva pro oči

Nyní se tak bazos.cz dá prohlížet bez potíži i na mobilním telefonu i ve večerních hodinách, kdy je bílá velmi otravná. Dochází pak k velké únavě očí, takže by se mohlo stát.

Pokud tedy vystavujete na tomto portálu své inzeráty nebo často zde nakupujete, tak přichází vhod si zvolit mód, který vám nejvíce vyhovuje. Nejlépe tedy, když jste na stránce přihlášení. Platí to tedy jak pro slovenskou stránku bazos.sk, kdy máte tmavý mód k dispozici, tak i na bazos.cz

Bazos.cz obecně patří mezi nejnavštěvovanější portály.