Vypnout reklamy

Tony Hawk’s Project 8 (PPSSPP Emulator) [9.6 / 10]

Vydáno dne: 3.12.2016

Skvělý Tony Hawk’s se opět vrací na mobilní telefony přes PSP emulátor. Tato hra je dostupná jak na Playstation 2, tak i Playstation 3, Xbox, Xbox 360.  K dispozici je HDR nasvícení a perfektní fyzika. V této hře se zaručeně vyřádíte. Hra jako je Tony Hawk’s byly v minulosti velmi hratelné. Co ve hře Tony […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Skvělý Tony Hawk’s se opět vrací na mobilní telefony přes PSP emulátor. Tato hra je dostupná jak na Playstation 2, tak i Playstation 3, Xbox, Xbox 360.  K dispozici je HDR nasvícení a perfektní fyzika. V této hře se zaručeně vyřádíte. Hra jako je Tony Hawk’s byly v minulosti velmi hratelné.

Co ve hře Tony Hawk’s zažijete

Vše začíná v domácím městě tohoto skateboardisty. Tým Tony Hawk se jmenuje Project 8. Hráč začíná na hodnocení 200 a může se postupně zlepšovat. Tato skvělá gamesa je dostupná již od roku 2006. Vše se odehrává v různých skate parků. Ocitáte se tak ve škole, ve městě nebo v průmyslové zóně.

Odemykejte si nové charaktery. Tato hra má dobré hodnocení na různých herních serverech. Třeba na GameRankings je tato hra ohodnocena na 81%.

Fotografie ze hry Tony Hawk’s Project 8

Tony Hawk's android hra ke stažení

Tony Hawk’s android hra ke stažení

.ISO soubor pro PSP emulátor

iso soubor vložte do /PSP/GAME na SD kartě nebo telefonu

PPSSPP - PSP emulator
Price: Free

[wp-review]

Buroň Tomáš

Zavítejte i na další novinky níže