Vypnout reklamy
24.10.2017

Google možná pracuje na třech nových Pixel telefonech pro rok 2018.

Podle posledních informací Google pracuje na třech telefonech pro rok 2018. Kódové označení je stále ve hvězdách. Jedná se o celkem brzkou informaci, když teprve vyšly nové Pixel telefony. Avšak v mobilním průmyslu to tak bývá. Vydají jeden telefon a již musí pracovat na dalším.

Proč musí být každý rok nový telefon?

Mobilní průmysl musí vydávat každý rok nový telefon. Důvod je jednoduchý. Je zapotřebí každoroční příjem, protože kdyby to bylo pouze nárazově, tak nejistota do budoucna se zvětšuje a to nikdo nechce riskovat.

Stejné to je u Microsoft, kdy se z větší části přiklání k měsíčním platbám viz. Office 365, Cloud OneDrive a další jeho služby.

Podle všeho jeden ze tří Google Pixel telefonu bude “prémium” asi tak nějak, jak tomu bude iPhone X. Další dva high-end telefony budou něco jako iPhone 8 a iPhone 8 Plus.

Nicméně neberte nás za konečné slovo. Spíš tady tak trochu polemizujeme. Avšak v dokumentaci Google AOSP se objevily dva nové názvy. Crosshatch a Wahoo. Jak vidíte, tak mezitím je merlin.

Google Pixel telefony

Google Pixel telefony

 

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.