Trojuhelnicky: Arkádový střílečka s vizuálně úchvatnými geometrickými strukturami

Trojuhelnicky je fascinující geometrická hlavolamka od společnosti Inputwish, která se zabývá koncepty suprematismu a konstruktivismu. Hra se odehrává ve vizuálně atraktivním světě plném živých trojúhelníků a dalších barevných tvarů, které se…

Trojuhelnicky: Arkádový střílečka s vizuálně úchvatnými geometrickými strukturami

Trojuhelnicky je fascinující geometrická hlavolamka od společnosti Inputwish, která se zabývá koncepty suprematismu a konstruktivismu. Hra se odehrává ve vizuálně atraktivním světě plném živých trojúhelníků a dalších barevných tvarů, které se sbíhají do jedinečných vzorů. Každá struktura hraje významnou roli v neustálém útoku nepřátel.

Trojuhelnicky čerpají mnoho inspirace z hry Galaga, protože se vrací k ikonickému ovládání v jednom rozměru, které fanoušci milují již po mnoho let. Přináší dotek důvěrnosti, jak hráči postupují skrze různá úrovně. Hráči budou zapojeni do vyhýbání se, proplétání a střílení na hordy protivníků, aby je eliminovali, stejně jako v klasické éře arkádových her.

Tento článek byl převzat z webu Pocket Gamer, který více informací nabízí na svých stránkách.

FAQ:
1. Jakou platformu podporuje hra Trojuhelnicky?
Trojuhelnicky je momentálně dostupný pro platformu iOS.

2. Může hrát více hráčů současně?
Bohužel, Trojuhelnicky je určen pro jednoho hráče.

3. Jaké jsou další herní prvky ve hře?
Hra nabízí různé bonusy a vylepšení, které hráče mohou získat při postupu hrou a zlepšování svých dovedností.

Trojuhelnicky je jedinečnou hrou, která kombinuje zajímavý koncept geometrie s vzrušujícím akčním herním stylem. Své hráče zaujme vizuálně i herně a přináší nostalgický pocit z klasických arkádových her.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/trojuhelnicky/ios-launch/