Vypnout reklamy

Týden za námi, nové hry před námi

Vydáno dne: 10.2.2019

Nejnovější android hry za první týden v únoru 2019 k dispozici. Ty nejlepší hry, kde budete budovat, bojovat a strategicky rozhodovat.

Zahrajte si nové hry, které tento týden vyšly na mobilní telefon. K dispozici máme balíček několika her, které teprve vyšly tento týden a jsou velmi zábavné.

BitLife

Jedná se o skvělou hru na iOS, ale tentokrát již dorazila na samotné telefony Android. Jedná se o perfektní simulátor, který má v sobě nutnou dávku humoru.

Revolve8

Zajímavý typ hry na podobném stylu, jako je Clash Royale. Sestavte si základ osmi karet, kde budou hrdinové a další vojska. Následně se pusťte do bojů s reálnými hráči.

Ramageddon

Je nová online hra pro více hráčů, kde budete muset odstrčit své protihráče za okraj arény. K dispozici je hezké grafické zpracování.

Generals War

Jedná se o real-time strategií, která sází na klasiku. Vytvořte si různé příkazy a bojujte v rozdílných prostředích. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále a přežijte v bojích.

Idle Supermarket Tycoon

Vybudujte si svůj vlastní supermarket a najměte hned několik lidí, aby pro vás pracovali. Je to velmi náročné vést celý obchod. Snažte se o to, abyste vydělávali.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš