Vypnout reklamy

Ubisoft představuje novou mobilní hru Might & Magic

Vydáno dne: 14.11.2019

Nová hra od Ubisoftu míří na mobilní telefony. I kvůli tomu odsunuli PC verzi Heroes of Might &Magic. Hra se má objevit již brzy, avšak vizuálně je od PC verzi na mílí vzdálena.

Vývojářské studio z Francie se rozhodlo, že přinesou hru Heroes of Might & Magic na mobilní telefony. Podle všeho tak nové Heroes nedorazí na PC, jelikož pracují na mobilní verzi.

Nová hra se má jmenovat Might & Magic Heroes: Era of Chaos. Hra vypadá jako restart hry Heroes of Might & Magic III. Úkolem je obnovit království Erathia. Jedná se o strategickou tahovou hru s RPG prvky. Ovládat budete obrovské armády.

Ubisoft také potvrdil, že hra vyráží do boje s módy asynchronního a real-time PvP. Máte tedy možnost vyzvat ostatní hráče do boje.

Bohužel grafické zpracování je na míle daleko od PC hry. Hra bude dostupná na Android i iOS telefony. V této chvíli je k dispozici před-registrace. Obdržíte při spuštění hry Pirátskou Catherine, legendární balíček, který se skládá ze 3 zlatých klíčů, 300 dragonsteel, 300 shadowsteel a 77 777 zlata.

Buroň Tomáš