Vypnout reklamy

Únik informací Google Pixel 4

Vydáno dne: 17.5.2019

Únik informací ohledně telefonu Google Pixel 4 je tady. K dispozici máme specifikace, datum vydání i nové informace o technologií Active Edge.

Google Pixel 4 a Pixel 4 XL bude k dispozici za 4 měsíce. K dispozici máme pár zajímavých informací o tomto vlajkovém telefonu. Přichází velká změna.

Google Pixel 4 nebude mít pravděpodobně žádné fyzické tlačítko. Podle zdroje se telefon Pixel 4 zbaví nadobro všech fyzických tlačítek. Namísto klasického tlačítka pro ovládání hlasitosti bude na pravé straně dotykové.

Série Google Pixel 4 má totiž podporovat Google Active Edge. Vlastně něco podobného známe od HTC. V této fázi je tato funkce limitována na určité sekce tohoto rámečku.

Stereo reproduktory a díra v displeji pro senzory

Google Pixel 3 ikonky
Google Pixel 3 ikonky

Další zpráva se týká díry v displeji, kde se má objevit senzor. Telefon tak nemá mít žádný výřez. Telefon má mít opravdu malý rámeček a v přední části uvidíme duální reproduktor.

Dále nový snímač otisků prstů v displeji namísto klasického snímače na zadní straně. Není teď jisté, jestli bude použita technologie optického snímače nebo ultrasonic.

Pixel 4 telefon má mít nový duální zadní fotoaparát. Není teď jisté, jestli druhý senzor bude teleskopický pro ZOOM nebo širokoúhlý.

Specifikace

Telefon má dorazit s čipem Snapdragon 855 a úložiště má být o velikosti 128GB. Dále nechybí 6GB RAM.

Systém má mít Android 10 Q a právě hned po vydání má nový systém dorazit na telefony Huawei i Samsung. Očekává se certifikace IP68 a velká baterie. Google podle všeho taktéž připravuje první 5G telefon.

Telefon Pixel 4 bude pravděpodobně představen ve druhém týdnu v říjnu. Před-objednávky budou v ten den taktéž dostupné.

Zdroj

Buroň Tomáš