Vypnout reklamy

Jak dostat unikátní vlastnosti Note 8 na svůj Android telefon?

Samsung Galaxy Note 8 funkce na kterémkoliv Android telefonu

Samsung Galaxy Note 8 je jeden z nejlepších telefonu, který byl v roce 2017 vydán. Vyniká svým designem a silným harwarem. Telefon vyniká spousty funkcemi, které jsou již před-nainstalované v telefonu. Své kreativitě přidává stylu S-PEN.

Některé z funkcí jsou výhradně pro nejnovější telefon od firmy Samsung. Nicméně na trhu existuje spoustu aplikací a miniaplikací, které dokážou nahradit aplikace v Note 8. To znamená, že do svého android telefonu dostanete podobné funkce, jako má Note 8.

Vyberte si svůj stylus

Kup si svůj stylus

Asi největší unikátní novinkou u Note 8 je právě S-Pen stylus. K dispozici jsou však různé stylusy, akorát je nebudete mít přímo v telefonu, ale musíte ho nosit při sobě. Nicméně, takový stylu pak funguje na dotek v telefonu. Třeba když začnete kreslit, tak je docela vhodné tento stylus mít, protože je přesnější.

App Pair

Rozdělená obrazovka multi-okno mód může být k dispozici na kterémkoliv Android Nugát. Nicméně s Note 8 je to zase o řád výše. App Pair vám dovoluje spustit dvě aplikace najednou. To znamená, že na jeden klik otevřete třeba YouTube a Google Chrome nebo dva různé chaty a to bez toho, aniž byste je museli otvírat po jednom.

Ihned se aplikace rozdělí na dvě části a můžete fungovat najednou. 

Stáhněte si aplikaci Split-screen creator

Edge Panel

Samsung Edge Panel není exkluzivita na Note 8. Funkce dělá ovládání telefonu jednodušším, jelikož ho lze jednoduše ovládat jedním prstem na velkých displejích.

Na Google Play je sice spousta sidebarů a i také přesná kopie Edge Panel. Doporučujeme využít Swiftly Switch. Je to aplikace zdarma. Zároveň funguje s aplikaci Split Screen Creator, kterou jsme vám představili výše.

Stáhnout Sidebar, Edge Screen – Swiftly Switch

Always On Display

Always On Displej

Always On Displej

Jedna další velká novinka v balíčku Galaxy je funkce Always On Display. Znovu, není to jen exkluzivita pro phablet 6.3 palců, ale můžete použít S-Pen stylus na Note 8 a sepsat si pár poznámek a to bez toho, aniž byste telefon museli odemknout.

V případě, že máte AMOLED displej, tak pro vás máme řešení. Jedná se o aplikaci Always On AMOLED. Ikdyž se jedná o Betu, tak nabízí spoustu vychytávek a je stabilní.

Nedoporučujeme tuto aplikaci využívat v případě LCD displeje, jelikož baterie se vám bude velmi rychle vybíjet, jelikož LCD využívá podsvícení trošku jinak.

Stáhnout Always On AMOLED