Vypnout reklamy
28.11.2018

Uniklé marketingové fotografie Nokia 8.1

Zbývá asi 1 týden do očekávaného představení nového telefonu Nokia 8.1 a dnes se na internet dostaly další fotografie, tentokrát určené pro marketing. Zařízení je jednoduše mezinárodní varianta Čínské verze Nokia X7.

Jak vidíte na renderech, tak Nokia 8.1 používá vysoký displej 6.18 palců s malým rámečkem a relativně širokým výřezem v horní části.

Na zadní straně je uprostřed snímač otisků prstů a vertikální kamera se senzory ZEISS. Co se týče fotoaparátu, tak tady je 20MPx selfie fotoaparát s podporou umělé inteligence. Na zadní straně je duální fotoaparát 12MPx s druhým senzorem 13MPx a duálním LED bleskem. O výkon se stará Qualcomm Snapdragon 710. Dále je tady 4GB/64GB nebo 6GB/128GB. Telefon bude mít již Android 9 Pie a je součásti Android One programu. Dále 3500mAh baterie.

Kolik telefon bude stát, tak to nevíme, ale jelikož jsou Vánoce za rohem, tak určitě HMD Global nechce tuto příležitost prošvihnout a telefon vydá na trh velmi brzy.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.