Uniklé vysoce kvalitní renderování ukazuje Samsung Galaxy A35 a Galaxy A55

Nové vysoce kvalitní renderování potvrzují celkový design připravovaných modelů Samsung Galaxy A35 a Galaxy A55.

Samsung se již dlouho těší značné popularitě díky svým modelům řady A. Tyto smartphony se vyznačují působivým…

Uniklé vysoce kvalitní renderování ukazuje Samsung Galaxy A35 a Galaxy A55

Nové vysoce kvalitní renderování potvrzují celkový design připravovaných modelů Samsung Galaxy A35 a Galaxy A55.

Samsung se již dlouho těší značné popularitě díky svým modelům řady A. Tyto smartphony se vyznačují působivým designem, vynikajícími funkcemi a dostupnou cenou. Nyní, díky novým renderováním, máme jasnější představu o designu připravovaných modelů Galaxy A35 a Galaxy A55.

Zatímco Samsung doposud oficiálně nezveřejnil žádné informace o těchto telefonech, renderování nám poskytuje předběžný pohled na to, co můžeme očekávat. Oba modely vypadají moderně a stylově. Mají rozlehlý displej s minimálními rámečky a pravděpodobně i integrovanou čtečku otisků prstů přímo pod obrazovkou.

Ve zpětné části telefonů je umístěn fotoaparátový modul, který vypadá jako výrazný prvek designu. Podle renderování se zdá, že oba modely budou mít čtyři zadní kamery s LED bleskem. Tento fotoaparátový systém by mohl nabízet širokoúhlé, telefoto, makro a hloubkový snímač.

Samsung Galaxy A35 a Galaxy A55 by měly být vybaveny výkonnými procesory, dostatečnou pamětí a prostornou baterií. Očekává se, že telefony budou součástí střední třídy a nabídnou vynikající poměr cena/výkon.

FAQ:
1. Kdy budou telefony Samsung Galaxy A35 a Galaxy A55 dostupné na trhu?
Odpověď: Zatím Samsung nezveřejnil oficiální datum vydání těchto modelů, avšak očekává se, že se tak stane v průběhu příštího roku.

2. Jaké funkce budou tyto telefony nabízet?
Odpověď: Zatím nemáme přesné informace o funkcích, které budou tyto modely obsahovat. Nicméně, vzhledem k minulým verzím řady A, můžeme se těšit na špičkové fotoaparáty, výkonné procesory a moderní displeje.

3. Budou tyto telefony cenově dostupné?
Odpověď: Ano, jako součást řady A se očekává, že telefony Galaxy A35 a Galaxy A55 budou nabídnuty za dostupnou cenu s ohledem na jejich vlastnosti a vybavení.

Je jen otázkou času, kdy se Samsung rozhodne oficiálně představit tyto modely. Pokud se všechny úniky a spekulace potvrdí, můžeme očekávat další úspěšné přírůstky do populární řady A od Samsungu.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/samsung-galaxy-a35-galaxy-a55-renders-leaked_id155197