Ušetřete 15% na Pixel Watch (LTE) a získejte dva roky dat zdarma při nákupu před stanovenými termíny

Pixel Watch (LTE) – Ušetřete 15 % a získejte dva roky dat zdarma!Pokud jste fanouškem inovativních chytrých hodinek a zároveň se nechcete vzdát pohodlí samostatného připojení k internetu, pak je Pixel...
Ušetřete 15% na Pixel Watch (LTE) a získejte dva roky dat zdarma při nákupu před stanovenými termíny

Pixel Watch (LTE) – Ušetřete 15 % a získejte dva roky dat zdarma!

Pokud jste fanouškem inovativních chytrých hodinek a zároveň se nechcete vzdát pohodlí samostatného připojení k internetu, pak je Pixel Watch (LTE) od společnosti Pixel určeno právě vám. A teď máme pro vás skvělou zprávu! Pokud se rozhodnete tuto chytrou hodinku pořídit do určitého data, můžete ušetřit 15 % z původní ceny a navíc získat dvě roky dat zdarma.

Jednou z nejdůležitějších vlastností Pixel Watch (LTE) je jeho samostatný přístup k internetu díky technologii LTE. To znamená, že nemusíte být neustále připojeni k Wi-Fi nebo spoléhat na propojení s vaším smartphonem. S Pixel Watch (LTE) si můžete naprosto bez omezení prohlížet e-maily, zasílat zprávy, streamovat hudbu nebo sledovat vaše oblíbené seriály přímo na hodinkách.

A teď k samotnému lákadlu – pokud se rozhodnete koupit Pixel Watch (LTE) před blížícím se koncem akce, můžete si ušetřit 15 % z původní ceny. Tato sleva je opravdu jedinečná příležitost, kterou byste neměli promeškat! Nechte se ohromit vysokou kvalitou a funkčností Pixel Watch (LTE) za zvýhodněnou cenu.

Ale to není vše! Společnost Pixel chce svým zákazníkům ještě více potěšit a proto nabízí dva roky dat zdarma k Pixel Watch (LTE). To znamená, že si můžete plně užívat všechny online funkce a aplikace na vašich chytrých hodinkách bez obav o omezení datového limitu. Tuto výhodu můžete získat pouze při nákupu Pixel Watch (LTE) do určitého data.

Máte ještě otázky? Podívejte se na naše FAQ.

FAQ:

Jaké jsou podmínky akce 15 % sleva na Pixel Watch (LTE)?

– Sleva ve výši 15 % platí pouze při nákupu Pixel Watch (LTE) do stanoveného data.

– Slevu je možné uplatnit pouze na oficiálních prodejních místech společnosti Pixel.

Kdy končí možnost získat dva roky dat zdarma k Pixel Watch (LTE)?

– Nabídka dvou roků dat zdarma je platná pouze pro nákup Pixel Watch (LTE) do určitého data.

– Po uplynutí daného data již tato výhoda není dostupná.

Jaký je rozdíl mezi Pixel Watch (LTE) a běžnou verzí hodinek bez LTE?

– Pixel Watch (LTE) disponuje samostatným přístupem k internetu díky technologii LTE, což znamená, že nemusíte být připojeni k Wi-Fi nebo smartphonu.

– Běžná verze hodinek bez LTE vyžaduje připojení k Wi-Fi nebo propojení s vaším smartphonem pro plnou funkčnost.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/pixel-watch-lte-2-free-years-data_id150651