Ušetřete více než 100 $ na velkém a odvážném Samsung Galaxy Tab S9 FE+ středně cenovém tabletu

Samsungova Galaxy Tab S9 FE+ se může pyšnit nejen neuvěřitelně velkou a plynulou 12,4palcovou obrazovkou s frekvencí obnovování 90 Hz, ale také 256 gigabyty interního úložného prostoru, 12GB operační paměti a…

Ušetřete více než 100 $ na velkém a odvážném Samsung Galaxy Tab S9 FE+ středně cenovém tabletu

Samsungova Galaxy Tab S9 FE+ se může pyšnit nejen neuvěřitelně velkou a plynulou 12,4palcovou obrazovkou s frekvencí obnovování 90 Hz, ale také 256 gigabyty interního úložného prostoru, 12GB operační paměti a elegantním tělem z kovu a skla. Pro fanoušky tabletů s operačním systémem Android je tohle za současné slevy nutné koupit, a to za více než 100 dolarů méně.

Samsung se opět předvedl ve své typické kráse a vylepšil specifikace tabletu S9 FE+ oproti předchozí verzi. Obrazovka tabletu je překvapivě velká a pohodlná pro sledování videí, procházení internetu nebo hraní her. Díky frekvenci obnovování 90 Hz je plynulost obrazu na nejvyšší úrovni. Samotný displej je vyroben z kvalitního materiálu, který poskytuje jasný a ostrý obraz.

Co se týče výkonu, Galaxy Tab S9 FE+ je vynikající volbou. S 12GB RAM se nemusíte obávat žádného zpomalení při multitaskingu nebo náročných aplikacích. Dále je zde 256GB interního úložiště, které vám poskytne dostatek místa na ukládání filmů, fotografií, her a dalších souborů. Pokud by vám to nestačilo, tablet je možné rozšířit pomocí microSD karty.

Design tabletu je dalším lákadlem. Kombinace kovu a skla dodává zařízení elegantní vzhled a zároveň zajišťuje jeho odolnost. Galaxy Tab S9 FE+ je příjemný na dotyk a ergonomicky tvarovaný. Tablet je také vybaven stereo reproduktory s technologií Dolby Atmos, které zajišťují kvalitní zvukový zážitek.

Pokud hledáte tablet s operačním systémem Android, který vám poskytne mnoho výkonu a úložného prostoru za výhodnou cenu, Samsungova Galaxy Tab S9 FE+ je pro vás ideální volbou. Díky slevě více než 100 dolarů je to neodolatelná nabídka.

FAQ:
1. Jaká je velikost obrazovky tabletu Samsung Galaxy Tab S9 FE+?
– Obrazovka má úhlopříčku 12,4 palce.

2. Kolik má tento tablet operační paměti?
– Samsung Galaxy Tab S9 FE+ disponuje 12GB RAM.

3. Je možné rozšířit úložiště tohoto tabletu?
– Ano, tablet je možné rozšířit pomocí microSD karty.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/samsung-galaxy-tab-s9-fe-plus-mid-range-amazon-deal-record-discount_id155067