Vypnout reklamy

„Úspěšná hra Boxes: Ztracené fragmenty nyní dostupná na App Store“

Nová point-and-click adventura s názvem Boxes: Lost Fragments od vydavatele Snapbreak Games je nyní k dispozici na App Store. Hra zatím není dostupná na Google Play, avšak je možné se předregistrovat….

"Úspěšná hra Boxes: Ztracené fragmenty nyní dostupná na App Store"

Nová point-and-click adventura s názvem Boxes: Lost Fragments od vydavatele Snapbreak Games je nyní k dispozici na App Store. Hra zatím není dostupná na Google Play, avšak je možné se předregistrovat. Titul byl uveden na Steamu v únoru a zde si uživá velmi pozitivních recenzí. I přes nedávný vydání si hra již získala hodnocení 4,4 na App Store.

Boxes: Lost Fragments vás vtáhne do role legendárního zloděje, který je přitahován na luxusní statek novým úkolem. Po příjezdu narazíte na sérii hlavolamových schránek. Účel těchto schránek vám uniká. Jak postupujete, uvědomíte si, že nejste ve své kontrole nad událostmi, které kolem vás probíhají.

Hra Boxes: Lost Fragments slibuje fascinující a napínavý příběh s množstvím hádanek a skrytých objektů k odhalení. Využijete svůj logický a zručnostní smysl, abyste odhalili tajemství za těmito záhadnými krabicemi.

Pokud máte rádi adventury plné tajemství a napětí, určitě si tuto novinku na App Store nechte ujít. K dispozici je zdarma ke stažení, tak neváhejte a podívejte se, zda máte potřebné schopnosti k odhalení ztracených fragmentů.

FAQ:
1. Kde mohu hru Boxes: Lost Fragments stáhnout?
Hra je momentálně dostupná pouze na App Store, kde si ji můžete zdarma stáhnout.

2. Jaké jsou hlavní rysy hry Boxes: Lost Fragments?
Hra nabízí poutavý příběh s hádankami a skrytými objekty k odhalení, které vám pomohou odhalit tajemství za záhadnými krabicemi.

3. Bude hra Boxes: Lost Fragments dostupná také na platformě Google Play?
Ano, hra bude brzy dostupná na Google Play, ale momentálně je možné se pouze předregistrovat. Sledujte aktuality od vydavatele Snapbreak Games pro nejnovější informace.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/boxes-lost-fragments/launches-on-ios/