Vypnout reklamy
15.9.2019

Uživatelé telefonu Pixel budou mít k dispozici více možností

Po aktualizaci Google Pixel telefon na Android 10 někteří uživatelé narazili na novou funkci v nastavení menu. Jedná se o “Customize your Pixel”, takže se jedná o vlastní úpravu svého Pixel telefonu, kde si můžete vyzkoušet různé styly, tapety na mobil, hodiny a více. Avšak prozatím po kliknutí byli uživatelé odkázání pouze na stránku s tapetami na mobil.

Pixel telefony úprava témat
Pixel telefony úprava témat

Nicméně na XDA fóru se objevila aplikace ThemePicker, která byla na telefonech Pixel známá jako Pixel Themes. Tato ukrytá aplikace byla objevena Jervisem z XDA fóra. Ve chvíli, kdy se aplikace nainstalovala, tak se objevila jako “Styly a Tapety na mobil”.

Aplikace pro úpravu hodin
Aplikace pro úpravu hodin

V kódu je viditelné, že aplikace dokáže upravit třeba styl hodin na uzamknuté obrazovce, upravit tapety na zamknuté obrazovce i domácí nebo změnit mřížku pro umísťování ikonek. Na domácí obrazovce tak mohou být umístěny ikonky ve formátu až 5 x 5.

Na fotografiích níže můžeme vidět různé styly digitálních až analogových hodin. Je pravděpodobné, že odhalení této aplikace dorazí až příští měsíc, kdy Google bude mít svou událost. Na starší telefony Pixel aplikace dorazí do konce tohoto roku.

Úprava svého pixel telefonu
Úprava svého pixel telefonu

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.