Vypnout reklamy

Vánoční slevy přímo od HTC. Pokud se chystáte hrát parádní hry ve virtuální realitě, tak dnes máte možnost ušetřit okolo 4000,- Kč.

Určitě víte, že byl oznámen nový Half-Life, který je určen pouze na VR. To znamená, že brýle pro virtuální realitu se jeví jako skvělý nápad na vánoční dárek.

HTC si tedy připravila akci do 18. prosince 2019 s tím, že zákazníci mohou ušetřit až 200€.

Nejnovější headset HTC Vive Cosmos se může pyšnit skvělým obrazem s vysokým rozlišením. V rámci akce můžete headset pořídit o 100€ levněji.

Pokud si člověk chce zakoupit profesionální sadu HTC Vive Pro Full Kit, tak mu výrobce nabízí dokonce slevu za 200€. Zároveň všichni zákazníci získají na 6 měsíců předplatné Viveport Infinity.

HTC Vive
HTC Vive

V rámci akce máte HTC Vive Pro Full Kit za 1199 € a HTC Vive Cosmos za 729€. Tato nabídka pak platí do 18. prosince 2019.

Zdroj: Tisková zpráva HTC CZ / SK

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.