Vařte chytře a přesně s bezdrátovým teploměrem MEATER

Vařte chytře a přesně s bezdrátovým teploměrem MEATER®. Získejte dokonale propečené maso díky aplikaci a patentovaným softwarovým algoritmům. MEATER® vám poskytne spolehlivý odhad času vaření a vás naučí připravit nejšťavnatější pokrmy. Bezdrátový design a možnost připojení více sond MEATER® přináší maximální flexibilitu. Systém Guided Cook™ vás provede celým procesem

MEATER® je první chytrý bezdrátový teploměr na světě, se kterým bude vaše maso vždycky dokonale propečené přesně tak, jak chcete.

S aplikací MEATER® a teploměrem MEATER® (prodává se zvlášť na https://meater.com/shop) je vaření jiné – a bude vás bavit! Aplikace MEATER® využívá patentované softwarové algoritmy, takže vám poskytne spolehlivý odhad času do konce vaření a pomůže vám připravit ten nejšťavnatější steak, kuře, krůtu, rybu nebo cokoliv, na co máte právě chuť.

Jaký je hlavní benefit používání teploměru MEATER®?

Teploměr MEATER® zajistí dokonalé propečení vašeho masa a přesné řízení vaření. Můžete se spolehnout na to, že budete mít vždy šťavnaté a chutné kousky, aniž byste museli neustále kontrolovat sporák nebo gril.

Je MEATER® opravdu bezdrátový?

Ano, MEATER® je kompletně bezdrátový. Všechna elektronika je umístěna uvnitř sondy MEATER®, takže žádné externí kabely nejsou potřeba.

Můžu používat více sond MEATER® najednou?

Ano, můžete připojit až čtyři sondy MEATER® najednou. Každý si tak může dopřát steak přesně podle svých představ.

Jak funguje systém Guided Cook™?

Systém Guided Cook™ vám poskytne informace o tom, jak dlouho máte jídlo připravovat, kdy ho vyndat z grilu nebo trouby a jak dlouho ho nechat odležet. Stačí zvolit typ masa a stupeň propečení v aplikaci MEATER® a počkat na dokonalý výsledek.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
2.3

Popis

Vařte chytře a přesně s bezdrátovým teploměrem MEATER®. Získejte dokonale propečené maso díky aplikaci a patentovaným softwarovým algoritmům. MEATER® vám poskytne spolehlivý odhad času vaření a vás naučí připravit nejšťavnatější pokrmy. Bezdrátový design a možnost připojení více sond MEATER® přináší maximální flexibilitu. Systém Guided Cook™ vás provede celým procesem vaření a umožní vám plnou kontrolu nad výsledkem. Užijte si příjemné vaření s teploměrem MEATER® a objevte nové možnosti chutí a receptů.