Vypnout reklamy

Velikosti obrazovky u Samsung Galaxy S10

Vydáno dne: 9.12.2018

Známý Evan Blass zrovna publikoval informaci ohledně nových Samsung Galaxy S10. Ten má dorazit ve třech různých velikostech obrazovky.  Podle renderů vidíme nejmenší telefon, což by měl být Samsung Galaxy S10 Lite s 5.8 palcovým displejem a dírou v displeji pro selfie fotoaparát. Standardní Samsung Galaxy S10 nabídne 6.1 palcový telefon opět se stejnou selfie […]

Známý Evan Blass zrovna publikoval informaci ohledně nových Samsung Galaxy S10. Ten má dorazit ve třech různých velikostech obrazovky. 

Podle renderů vidíme nejmenší telefon, což by měl být Samsung Galaxy S10 Lite s 5.8 palcovým displejem a dírou v displeji pro selfie fotoaparát. Standardní Samsung Galaxy S10 nabídne 6.1 palcový telefon opět se stejnou selfie kamerou jako u verze Lite.

Následuje nejvyšší verze Samsung Galaxy S10+ se 6.4 palcovým displejem. Tento telefon bude disponovat ultrasonic snímačem otisků prstů. Předchozí varianty mají pouze optický snímač pod displejem.

Samsung Galaxy S10+ navíc má dva selfie fotoaparáty na přední straně. Rendery jsou pravděpodobně vytvořeny na různých informacích, takže nic oficiálního. Takže informaci prosím berte tak trošku s rezervou.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš