Vypnout reklamy

Předešlé rendery Samsung Galaxy S10+ měli menší chybu, která byla novějšími rendery napravena. Chyba byla na zadní straně, kde mají být podle všeho čtyři senzory fotoaparátu. Telefon Samsung Galaxy S10+ má mít čtyři senzory namísto třech. Dále však nemáme dostačující info ohledně kamer, takže můžeme pouze spekulovat. Je možné, že vlajkový telefon bude mít senzory […]

Předešlé rendery Samsung Galaxy S10+ měli menší chybu, která byla novějšími rendery napravena. Chyba byla na zadní straně, kde mají být podle všeho čtyři senzory fotoaparátu.

Telefon Samsung Galaxy S10+ má mít čtyři senzory namísto třech. Dále však nemáme dostačující info ohledně kamer, takže můžeme pouze spekulovat. Je možné, že vlajkový telefon bude mít senzory ve stylu Galaxy A9 2018, kde je široko úhlý senzor, ultra široko úhly senzor, teleskopický a hloubkový senzor.

Od starších renderů se zájmena nové rendery liší ve velikosti rámečku, který je tentokrát mnohokrát tenčí. Podle všeho telefon má rozměry 157.5 x 75.0 x 7.8mm, což je velikost telefonu Galaxy S9+. Displej bude ale větší a to 6.4 palců a to díky selfie kamery v displeji.

Snímač otisků prstů nebude na zadní straně, ale je nahrazen technologií ultrasonic. Zadní kamera má tloušťku 9mm.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.