Vypnout reklamy
  • Home
  • Návody
  • Youtube video na pozadí v mobilním telefonu. Jak na to?

Youtube video na pozadí v mobilním telefonu. Jak na to?

Vydáno dne: 17.9.2016

Spousta lidí si stěžuje, že nemohou poslouchat youtube hudbu v pozadí. Většinou, když přepnou aplikaci, tak se video vypne, takže poslouchat hudbu skrz youtube je nemyslitelné. Jenže s novou verzi Chrome se to má změnit. Použijte Chrome beta Poslední aktualizace Chrome aplikace dovoluje pouštět videa na pozadí. Vše co potřebujete, je stáhnout novou verzi Chrome Beta […]

Spousta lidí si stěžuje, že nemohou poslouchat youtube hudbu v pozadí. Většinou, když přepnou aplikaci, tak se video vypne, takže poslouchat hudbu skrz youtube je nemyslitelné. Jenže s novou verzi Chrome se to má změnit.

Použijte Chrome beta

Poslední aktualizace Chrome aplikace dovoluje pouštět videa na pozadí. Vše co potřebujete, je stáhnout novou verzi Chrome Beta V54 z Play obchodu.

V nové verzi máte možnost pustit takové video v pozadí. Když přepnete aplikaci, tak v horní notifikační liště máte možnost video pustit. Video následně bude fungovat na pozadí. Stačí si stáhnout beta verzi místo stabilní verze chrome. Prozatím jsme nenarazili na žádné chyby.

 

Buroň Tomáš
Tágy: