Vypnout reklamy

Nové video pochází z vietnamu a uživatel nám ukazuje funkčnost telefon při složeném i rozloženém stavu. Původně se jednalo spíše o návod.

Telefon ještě není na trhu v prodeji, ale už se objevují videa, kde je drží reální uživatelé a my tak můžeme vidět, jak telefon funguje v reálném prostředí a ne jenom na jevišti.

Jedná se o 2 minutový klip, který pochází z Vietnamu, kde uživatel ukazuje jednotlivé funkce ve chvíli, kdy je telefon složen a zase rozložen. Jeden z výrazných detailů je pravděpodobně záhyb uprostřed velkého displeje se 7.3 palců.

Telefon běží na novém uživatelském rozhraní, na kterém Samsung pracoval s Google, aby se přizpůsobil právě těmto skládaným telefonům. Jedná se o One UI ve verzi 1.2 s Android 9 Pie.

Telefon pohání nejnovější čip Snapdragon 855 a 12GB RAM. Cena takového telefonu se však pohybuje okolo 2000€.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)