Vidíme LG G7?!

LG G7 vyjde o něco později a důvodem je naprosté předělání designu mobilního telefonu. LG tak pracuje na telefonu od naprostého počátku. Proč se k tomu rozhodli nevíme, ale víme, že tak trochu mění strategií v boji proti jiným vlajkovým telefónům.Právě to je ten důvod, proč nebyl telefon představen na MWC 2018, protože každoročně tady […]

LG G7

LG G7 vyjde o něco později a důvodem je naprosté předělání designu mobilního telefonu. LG tak pracuje na telefonu od naprostého počátku. Proč se k tomu rozhodli nevíme, ale víme, že tak trochu mění strategií v boji proti jiným vlajkovým telefónům.Právě to je ten důvod, proč nebyl telefon představen na MWC 2018, protože každoročně tady LG bylo. Nicméně se rozhodlo vydat se trošku jinou cestou a tak učinil i Huawei. Ten představí P20 někdy ke konci března.

Nicméně, pokud se LG G7 rozhodlo pro tento design, tak se docela ve velké míře podobá telefonu iPhone X. Že by LG zkopírovalo celý design iPhone X? Tomu se nám nechce věřit. Nicméně vše nasvědčuje tomu, že tomu tak opravdu bude.

Když se podíváme na tento design, tak na první pohled uvidíme typicky iPhone X. Telefon tak má velký displej s malým rámečkem.