Vypnout reklamy

Vlajkový telefon LG G7 bude na trhu v Dubnu

Hlavní šéf chce přepsat celou sérií LG „G“ a nechce takhle dále pokračovat. Nicméně kromě změna jména, která se očekává právě u nastávající LG G7, tak je tady také změna vydání. Tradičně se nový vlajkový telefon odhalil na MWC v Barcelóně. Poslední zpráva však říká něco jiného a vypadá to, že se vydání trošku odsune. […]

LG G7

Hlavní šéf chce přepsat celou sérií LG „G“ a nechce takhle dále pokračovat. Nicméně kromě změna jména, která se očekává právě u nastávající LG G7, tak je tady také změna vydání. Tradičně se nový vlajkový telefon odhalil na MWC v Barcelóně.

Poslední zpráva však říká něco jiného a vypadá to, že se vydání trošku odsune. Třeba taková LG G6 vyšla v polovině března a v prodeji byl v Dubnu. LG tak pravděpodobně přeskočí MWC 2018 a neodhalí zde nový vlajkový telefon LG G7.

Na MWC 2017 se tedy odhalí nový telefon Galaxy S9. Pravděpodobně LG nechce jít do přímého souboje a chce mít vlastní událost pro odhalení telefonu.

LG G6

LG G6

LG G7 bude mít Snapdragon 845. To může být důvod odsunu.

Další možností, proč se tak LG rozhodlo, tak je využití Snapdragon 845, jelikož minulý rok byla firma donucena použít čip z roku 2016 tedy Snapdragon 821. To nastalo z toho důvodu, že Samsung si už objednal několik měsíců dopředu veškeré čipy Snapdragon 835. Nový čip tak mohl být až v LG V30, který se objevil v srpnu.

Podle všeho LG G7 (nebo jak se vlastně bude jmenovat), tak bude mít Snapdragon 845, bez rámečkový styl a OLED displej z LG V30. Nechybí ani duální fotoaparát na zadní straně.