Další vlajkový telefon LG přijde v Červnu se Snapdragon 845, 6.1 palcovým displejem

Od dob, kdy LG G6 byla odhalena na MWC minulý rok uběhl nějaký ten pátek. LG tento rok uvede LG G7 a odhalení nebude na konci tohoto měsíce v Barcelóně. Společnost se rozhodla razantně změnit svou strategií. MWC 2018 pravděpodobně přestaví LG V30. LG potvrdila, že nový vlajkový telefon

Od dob, kdy LG G6 byla odhalena na MWC minulý rok uběhl nějaký ten pátek. LG tento rok uvede LG G7 a odhalení nebude na konci tohoto měsíce v Barcelóně. Společnost se rozhodla razantně změnit svou strategií. MWC 2018 pravděpodobně přestaví LG V30.

LG potvrdila, že nový vlajkový telefon bude vydán v Červnu tohoto roku. Nicméně toto zařízení se nebude jmenovat G7. Je možné, že se tak můžeme rozloučit s řadou G. Kódové označení je Judy.

Specifikace telefonu

Nový telefon bude mít čip Snapdragon 845, 4GB RAM, 64 GB vnitřní paměť. Judy bude mít 6.1 palcový displej s poměrem stran 18:9 a HDR10 technologií, která disponuje 800 násobný jas. Nová technologie LG MLCD+, která spotřebovává o 35% méně energie.

Telefon disponuje dvojitou zadní kameru, skleněný prvek a 16MPx na obou snímačích. Odolnost vůči vodě a prachu IP68. Stereo reproduktor.