Vypnout reklamy

Vydání mobilního telefonu Galaxy A1 je blízko. Jelikož již obdržel certifikaci FCC, tak to znamená, že je připraven na vydání na trh.

6.12.2019

Vydání Samsung Galaxy A51 telefonu se kvapem blíží

Poté, co byl telefon k vidění na Wi-Fi certifikaci, Geekbench a dokonce i na BIS stránce, tak se telefon objevil i na stránce úřadu FCC. Prakticky to znamená, že brzy dojde k vydání tohoto telefonu na trh.

Telefon bude mít podle certifikace jeden slot na SIM. Nechybí ani micro-USB. Podpora klasické Wi-Fi 2.4GHz a NFC.

Vypadá to, že telefon bude taktéž disponovat rychlým nabíjením. Celkové pouzdro telefonu Note 10 se bude podobat Note 10. Zadní kamera je podobně umístěna, jako právě na vlajkovém telefonu Note 10. K dispozici budou čtyři senzory.

Má se jednat o 48MPx senzor, 12MPx širokoúhlý senzor, 5MPx makro senzor a 5MPx hloubkový senzor.

Co se týče přední části, tak je zde 6.5 palcový AMOLED displej. Baterie je zde 4000mAh a čip Exynos 9611 s osmijádrovým procesorem. Telefon bude mít již Android 10 a One UI 2.0.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.