Výroba Galaxy S8+ byla navýšena

Několik lidí se docela diví, že Galaxy S8 s 5,8 palcovým displejem si výkonnostně vede lépe, než 6.2 palcový Galaxy S8+ mobilní telefon. Samsung však potvrdil, že dostal pozitivní reakce od prodejců na Galaxy S8+, takže navyšuje výrobu. Samsung měl nastaveno 60-40 % na výrobu Galaxy S8 a Galaxy S8+. Teď je tato výroba navýšena […]

Samsung Galaxy S8

Několik lidí se docela diví, že Galaxy S8 s 5,8 palcovým displejem si výkonnostně vede lépe, než 6.2 palcový Galaxy S8+ mobilní telefon. Samsung však potvrdil, že dostal pozitivní reakce od prodejců na Galaxy S8+, takže navyšuje výrobu.

Samsung měl nastaveno 60-40 % na výrobu Galaxy S8 a Galaxy S8+. Teď je tato výroba navýšena na 45 %. Takže se musela ponížit výroba Galaxy S8. Teď je tedy poměr 55 – 45 %.

Je docela možné, že zákazníci volí větší variantu z toho důvodu, že má větší baterii, tedy 3500 mAh, ale to je samozřejmostí, protože s vyšším displejem stoupá i spotřeba. Uvidíme až se začne telefon prodávat, o který z nich bude nejvyšší zájem. V této chvíli se jedná pouze o před-objednávky.

zdroj: sammobile.com