Vypnout reklamy

Co všechno nový Samsung Galaxy S8 nabízí

Samsung představil nový telefon Samsung Galaxy S8 a S8+. Nové služby, vylepšený displej a spoustu nových vychytávek. Jedná se o telefon, který se snaží propojovat veškeré lidi na celé zemi. Podle všeho má začít nová éra chytrých telefonu. Samsung se snažil dosáhnout všech limitů. Oficiální promo video Samsung Galaxy S8 Velkolepá show, ve které se […]

Iris skener

Samsung představil nový telefon Samsung Galaxy S8 a S8+. Nové služby, vylepšený displej a spoustu nových vychytávek. Jedná se o telefon, který se snaží propojovat veškeré lidi na celé zemi. Podle všeho má začít nová éra chytrých telefonu. Samsung se snažil dosáhnout všech limitů.

Oficiální promo video Samsung Galaxy S8

Galaxy S8

Galaxy S8

Velkolepá show, ve které se představil nový telefon Galaxy S8 je tady. Na telefon se čekalo opravdu dlouho. Telefon omezil veškeré rámečky, zvětšil displej na každou stranu, odstranil „home“ tlačítko a vytvořil displej, který je zahnutý na každé straně.

 

Infinity displej

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Funkce Always On Display –  na displeji si můžete nechat několik informací jako jsou hodiny nebo kalendář a to i v případě, kdy je displej vypnutý.

Více oken – může vám běže dvě a více aplikací na jednou a nemusíte přehazovat jednotlivé okna mezi sebou. Pokud chcete, můžete jednoduše přesunout okno tam, kam potřebujete, zvětšovat nebo zmenšovat. To nabízí i Galaxy S6 s Android 7

Zahnutý displej – můžete velmi jednoduše spustit aplikace, které jsou jednoduché na spuštění a které hodně používáte.

Samsung galaxy s8 infinity displej

Samsung galaxy s8 infinity displej

Samsung nemusel telefon zvětšovat a díky tomu omezit ovládání jednou rukou. Displej je větší a drží se stále dobře, jako jeho předchůdce. Díky novému displeji nemusíte tolik skrolovat, protože displej je mnohem větší a nabídne tak mnohem více detailů než kdy předtím. Displej nabídne perfektní barvy díky vylepšenému HDR.

„Home“ tlačítko je přímo v displeji. Již neexistuje fyzické tlačítko, jak tomu bylo do dnešní verze.

Fotoaparát

Dual pixel senzor. K dispozici je multi-frame procesing. Dokáže zachytit každičký detail.

Selfie kamera je taktéž vylepšená. Má automatické ostření. Telefon je zároveň certifikovaný IP68. Telefon je tedy vodě – odolný a prachu vzdorný.

Procesor

Jedná se o Snapdragon 835 a Exynos 8895.

10nm procesor. 10 000 tranzistorů se dokáže vmístit na takovou plochu, jako je lidský vlas. Díky tolika tranzistorům dokáže být výkon procesoru mnohem větší a zároveň mít lepší efektivitu.

K dispozici bude také nová bezdrátová nabíječka. Můžete mít telefon buď to na ležato nebo ho postavit, abyste na něho viděli.

Bezdrátová nabíječka Galaxy S8

Bezdrátová nabíječka Galaxy S8

Bezpečnost je pro Samsung to nejdůležitější a krom baterie, na kterou naráží, tak se Samsung rozhodl ulehčit lidem život, aby neustále nemuseli měnit své hesla s biometrickými údaji.

Rozpoznávání obličeje s iris skenerem

Iris skener

Iris skener

K dispozici je IRIS SCANNER. Jedná se o nejvíce bezpečnostní heslo, které kdy mohl být. Jedná se o rozpoznávání obličeje.

Snímač otisků prstů, který naleznete na zadní části telefonu

Zajistěte si inteligentní život

K dispozici je právě bixby asistent, který s vámi bude komunikovat jako člověk s člověkem. Už žádné odseknuté slova, vše můžete říct ve větách a zeptat se v jedné větě třeba na počasí, připomínky, budíky a mnohem více. Třeba i najít nějaké produkty na internetu

Další novinky

Samsung Galaxy S8 Dex

Samsung Galaxy S8 Dex

Jedná se třeba o Samsung DeX – Jedná se o službu, která udělá z vašeho mobilního telefonu počítač. Stačí telefon připojit k obrazovce, jako je TV. Poté stačí k televizi připojit třeba další produkty jako je klávesnice a myš a můžete začít na plno.

Samsung Galaxy S8 bude v těchto barevných variantách

Samsung Galaxy S8 barevné varianty

Samsung Galaxy S8 barevné varianty

 

Cena Samsung Galaxy S8 a dostupnost

U nás v ČR se bude prodávat až na konci dubna. Ceny se budou pohybovat okolo 900€. Jak jde vidět, tak veškeré úniky se více méně potvrdili dnes oficiální cestou.