Vypnout reklamy
24.4.2019

Výrobci flexibilních displejů mají větší konkurenci

Výrobci klasických displejů v Číně začínají prodávat flexibilní AMOLED displeje a AMOLED displeje s dírou pro selfie kameru. Informace pochází z Digitimes.

Na počátku tohoto měsíce firmy jako BOE Technology, Visionox, Tianma Microelectronics, Everdisplay Technology a CSOT ukázaly své flexibilní displeje, které jsou použité ve skládaných telefonech. Firma Royole taktéž ukázala svůj flexibilní AMOLED displej, který je použit ve vlastním chytrém telefonu FlexPai.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Všichni tyto výrobci sledují problémy u Galaxy Fold, aby se těmto problému mohli vyvarovat. Galaxy Fold tak nabírá zpoždění, Mate X podle všeho také a na konci roku vyjde také skládaný telefon od Oppo, TCL, Motorola a Xiaomi.

Mezitím firmy, které se výrobou displejů zaobírají, tak mají v plánu poskytnout displeje s dírou a vysokým rozlišením 1080p (FullHD). To znamená, že výrobci mobilních telefonu mají k dispozici větší prostor pro displej. Některé telefony, jako Samsung Galaxy S10+ disponují rovnou dvěma díry v displeji pro své senzory.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.