War Thunder Edge je nová vojenská strategie

War Thunder Edge je nyní v uzavřeném beta testu a pár měsíců si tam asi pobude. Jde o spin-off War Thunder z PC a konzolí.

Gaijin Entertainment oznámil novou hru War Thunder Edge, což má jít o novou akční online hru, která nyní vstupuje do uzavřeného beta testu na pár měsíců. Jde o spin-off hry War Thunder na PC a konzole.

Ve hře War Thunder Edge budou moci hráči využívat skvělé tanky a válečné lodě v bojích, které mají naprosto realistický zážitek i historicky přesná vozidla. V ujištění se, že je hra velmi optimalizovaná, byla přepracovaná a upravená tak, aby nová vozidla mohli hráči získávat mnohem jednodušeji.

Hráči prý doslova žádají firmu, aby hru War Thunder přinesli na mobilní telefony a to několik let. Bylo potřeba zajistit, že je na trhu dostatečně silný hardware, který je široce dostupný pro masu lidí. Ten čas pravděpodobně nastal a zároveň hra nabídne ray tracing v reálném čase. To půjde u mobilů se Snapdragon čipem nové generace, ale zároveň i u čipů MediaTek nebo i Exynos, ale jen ty novější a high-end.