„Waze na Vánoce s voláním na Santa a jeho přítelem“

Pokud používáte aplikaci Waze k navigaci, pravděpodobně již znáte některé celebritní hlasy, které Google angažoval jako navigační asistenty. Od Hasana Minhaje po Rogera Federera se zdá, že tento technologický gigant ví,…

"Waze na Vánoce s voláním na Santa a jeho přítelem"

Pokud používáte aplikaci Waze k navigaci, pravděpodobně již znáte některé celebritní hlasy, které Google angažoval jako navigační asistenty. Od Hasana Minhaje po Rogera Federera se zdá, že tento technologický gigant ví, jak zapůsobit ve chvíli, kdy potřebuje hvězdnou přitažlivost. Nyní si však pro svůj vánoční speciál přivolal Santa Clause a ten si s sebou přivede kamaráda.

Santa Claus je bezesporu jednou z nejznámějších postav spojených s vánočním obdobím. Jeho robustní postava, bílá brada a zasmušilý výraz jsou ikonické a okamžitě vyvolávají pocit radosti a očekávání. Kdo by tedy neměl zájem poslouchat Santa Clause při navigaci na cestách?

Google rozpoznal tuhle potenciální zábavu a rozhodl se přinést uživatelům Waze unikátní zážitek během jejich vánočních cestování. Společně s Santa Clausem totiž nabídne také jeho kamaráda elfa, který bude poskytovat směrování a pokyny v pohádkovém stylu.

Tento vánoční speciál je skvělým způsobem, jak zpestřit dlouhé cesty za rodinou nebo přáteli během vánočních svátků. Stačí si jen stáhnout nejnovější aktualizaci aplikace Waze a vybrat si z možností Santa Clause nebo jeho elfa jako svého navigačního asistenta. Budete tak mít jedinečnou možnost, jak si užít vánoční atmosféru i na silnicích.

Ale jak to vlastně funguje? Jak si mohu nastavit Santa Clause nebo elfa jako hlasového navigačního asistenta? Má to nějaké speciální požadavky? Všechny tyto otázky a další najdete v našem FAQ níže.

FAQ:

1. Jak si mohu nastavit Santa Clausea nebo elfa jako hlasového navigačního asistenta v aplikaci Waze?
– Stačí stáhnout nejnovější aktualizaci aplikace Waze a přejít do nastavení. Zde najdete možnost výběru hlasového asistenta, kde bude k dispozici i možnost vybrat si Santa Clausea nebo elfa.

2. Musím platit za tuto funkci?
– Ne, aktualizace aplikace Waze s novými hlasovými asistenty, včetně Santa Clausea a elfa, jsou k dispozici zdarma pro všechny uživatele.

3. Jaký je rozdíl mezi Santa Clausem a elfem?
– Santa Claus nabízí klasické instrukce a navigační pokyny, které jsou provázené jeho rozpoznatelným hlasem a stylem. Elf na druhou stranu přidává do navigace pohádkový prvek a vytváří tak zábavnější atmosféru.

4. Jak dlouho budou tyto vánoční hlasové asistenty k dispozici?
– Santa Claus a elf jsou dostupní během vánočního období. Přesná doba trvání funkce však není specifikována.

Takže neváhejte a stáhněte si nejnovější aktualizaci aplikace Waze, abyste si mohli užít vánoční atmosfé

Zdroj: https://www.androidpolice.com/santa-waze-google-gingerbread-man-holidays-navigation/