Wi-Fi certifikace Samsung Galaxy A6s

Nový telefon Samsung Galaxy A6s se má představit příští týden, ale tentokrát tady máme certifikaci Wi-Fi. Tato certifikace nám neukáže příliš mnoho o mobilním telefonu. Nicméně řekne nám třeba o tom, kde byl telefon vyroben. Právě díky slabým prodejům v Číně a zvyšujících se nákladů se počítá s tím, že výrobu přenechá třetí firmě, která […]

Samsung Galaxy A6

Nový telefon Samsung Galaxy A6s se má představit příští týden, ale tentokrát tady máme certifikaci Wi-Fi. Tato certifikace nám neukáže příliš mnoho o mobilním telefonu. Nicméně řekne nám třeba o tom, kde byl telefon vyroben.

Právě díky slabým prodejům v Číně a zvyšujících se nákladů se počítá s tím, že výrobu přenechá třetí firmě, která se o výrobu postará. A díky certifikaci můžeme vidět, že se jedná o firmu Wintech.

Samsung Galaxy A6s Wifi certifikace

Samsung Galaxy A6s Wifi certifikace

Krom informací o výrobci se nám tady ukázal čip Snapdragon 660 se 6GB RAM a 64 nebo 128GB interním úložištěm. Dále nechybí ani 6 palcový AMOLED displej s baterií o velikosti 3300 mAh.

K dispozici je systém Android 8.1 Oreo. V Evropě se bude telefon pravděpodobně prodávat pod jiným názvem. Dorazí ve čtvrtek zároveň s větším telefonem A9s.

Zdroj