Vypnout reklamy

Xiaomi chystá vydat víc jak 10 5G telefonu v roce 2020

Vydáno dne: 28.10.2019

Xiaomi se připravuje na obrovskou várku mobilních telefonu s podporou 5G. Mají pokrýt jak low-end segment, tak bude útočit i mezi vlajkovými telefony.

Xiaomi se stává jedním z prvních výrobců, kteří vstupují na 5G trh. Začalo to novým Mi Mix 3 5G na počátku tohoto roku. Od té doby firma představila ještě další dva telefony.

Jednalo se například o telefon Mi 9 Pro 5G a Mi Mix Alpha. Nicméně příští rok firma Xiaomi chystá mnohem více mobilních telefonu.

V Číně probíhala internetová konference, kde byla i firma Xiaomi. Ta podle všeho připravuje několik telefonu s podporou 5G na příští rok. Mají pokrýt všechny segmenty a to jak low-end, tak i ty prémiové.

Svět se síti 5G
Svět se síti 5G

Xiaomi se rozhodlo soustředit na 5G telefony na příští rok. Společnost věří, že poptávka po 5G telefonech se bude neustále zvětšovat podle toho, kolik operátoru tuto technologií v zemích zavedou.

Huawei i Samsung určitě vydá také nové 5G telefony, protože příští rok má dorazit i 5G telefon od iPhone. I HTC chystá 5G telefon na začátek roku 2020.

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: