Vypnout reklamy

Telefon Xiaomi Mi 8X se objevil na certifikační autoritě TENAA, a také MIIT. Na obou stránkách je telefon pod stejným modelovým označením a tedy M1808D2TE. Avšak na stránkách MIIT nejsou žádné informace. Pouze jen radio frekvence mobilního zařízení a bluetooth. Už v květnu dorazil do Číny telefon Xiaomi Mi 8, Mi 8 SE a Mi […]

7.9.2018

Xiaomi Mi 8X dorazí se 6.26 palcovým displejem

Telefon Xiaomi Mi 8X se objevil na certifikační autoritě TENAA, a také MIIT. Na obou stránkách je telefon pod stejným modelovým označením a tedy M1808D2TE. Avšak na stránkách MIIT nejsou žádné informace. Pouze jen radio frekvence mobilního zařízení a bluetooth.

Už v květnu dorazil do Číny telefon Xiaomi Mi 8, Mi 8 SE a Mi 8 Explorer Edition. Nicméně je tady ještě jeden telefon, který se blíží ke svému vydání a to je Mi 8X. Telefon dorazí pod modelovým označením M1808D2TE, M1808D2TT a M1808D2TC. Jedná se o různé varianty. Verze Mi 8X (M1808D2TE) dorazila i k certifikaci na TENAA v Číně.

Xiaomi Mi 8X certifikace MIIT

Xiaomi Mi 8X certifikace MIIT

Specifikace mobilu Xiaomi Mi 8X

Podle posledních informací bude mít telefon 6.26 palcový IPS LCD displej. Celkově telefon měří 156.4×75.8×7.5 a běží na systému Android Oreo s MIUI. Dále baterie je o velikosti 3250mAh a podpora rychlého nabíjení. 

Co se týče konektivity, tak zde bude duální SIM, 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth a GPS.

Telefon dorazí s čipem Snapdragon 710 stejně jako Mi 8 SE. K dispozici je snímač otisků prstů pod displejem a 3D rozpoznávání tváře (tato technologie nejde jen tak lehce ošálit).

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)