Vypnout reklamy

Nový telefon Xiaomi Mi Mix 4 se objevil v testu na Geekbench se 6GB RAM. Říká nám to tedy, že telefon se v blízké budoucnosti objeví na trhu.

Xiaomi Mi Mix 4 se brzy dostane do prodeje. I když jsme původně v to nedoufali, protože firma nic o vydání telefonu neříkala, ale tentokrát je v testu na Geekbench.

V databázi testů Geekbench se objevila 6GB varianta Mi Mix 4 telefonu, což znamená, že mobil se brzy dostane na trh.

V testu telefon obdržel 717 bodů v testu pro jedno jádro a 2784 bodů v testu pro více jádro. Telefon běží na systému Android 9, což dává i smysl, protože firma nepočítá s Android 10 aktualizací po nějakou dobu.

Xiaomi Mi Mix 4 na Geekbench
Xiaomi Mi Mix 4 na Geekbench

Telefon má procesor o rychlosti 1.78GHz Qualcomm a může se jednat o Snapdragon 856. V testu vidíme 6GB RAM. Je pravděpodobné, že k dispozici budou i varianty s větším počtem RAM.

Nicméně není vše potvrzené, protože takový test může každý zfalšovat. Avšak dnes společnost vydává telefon Redmi K30 a je zároveň oficiální, že v roce 2020 vydá společnost až 10 telefonu s podporou 5G.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)