Vypnout reklamy

Xiaomi oficiálně potvrdilo, že nový Mi Mix 4 nebude a na místo toho dorazí právě Mi Mix Alpha, MIUI 11 a Xiaomi TV.

7.10.2019

Xiaomi oficiálně potvrdilo, že Mi Mix 4 nebude

Když se představoval Mi 9 Pro 5G, tak všichni očekávali, že dorazí také Mi Mix 4 s 5G, avšak to se nestalo a namísto toho dorazil koncept Mi Mix Alpha.

Někteří stále tvrdí, že telefon Mi Mix 4 dorazí a to včetně různých screenshotu a někteří si situací chtějí ověřit a bombardují hlavního šéfa Xiaomi.

Dočkali jsme se již odpovědi a společnost vysvětlila celkovou situaci ohledně tohoto telefonu.

Xiaomi
Xiaomi

Xiaomi řeklo, že je k dispozici pouze telefon Mi Mix Alpha a žádný jiný Mi Mix telefon na cestě není. A pro fanoušky, kteří jsou zklamání pouhými dvěma telefony, tak oficiálně představí MIUI 11 a Xiaomi TV.

Místo Mi Mix 4 je Mi Mix Alpha

Xiaomi vždy využívalo sérií Mix pro představení skvělé technologie. Začalo to sérií Mi Mix, která neměla rámeček. Mi Mix 3 měl zase vysouvaný mechanizmus s 5G.

Není tedy žádným překvapením, že telefon Mi Mix Alpha je revoluční a dorazí se 108Mpx senzorem s pokrytím telefonu displejem 180%.

Nicméně cena takového revolučního telefonu je okolo 2500€, takže spousta lidí si takový telefon nemůže dovolit.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.