Vypnout reklamy
7.10.2019

Xiaomi oficiálně potvrdilo, že Mi Mix 4 nebude

Když se představoval Mi 9 Pro 5G, tak všichni očekávali, že dorazí také Mi Mix 4 s 5G, avšak to se nestalo a namísto toho dorazil koncept Mi Mix Alpha.

Někteří stále tvrdí, že telefon Mi Mix 4 dorazí a to včetně různých screenshotu a někteří si situací chtějí ověřit a bombardují hlavního šéfa Xiaomi.

Dočkali jsme se již odpovědi a společnost vysvětlila celkovou situaci ohledně tohoto telefonu.

Xiaomi
Xiaomi

Xiaomi řeklo, že je k dispozici pouze telefon Mi Mix Alpha a žádný jiný Mi Mix telefon na cestě není. A pro fanoušky, kteří jsou zklamání pouhými dvěma telefony, tak oficiálně představí MIUI 11 a Xiaomi TV.

Místo Mi Mix 4 je Mi Mix Alpha

Xiaomi vždy využívalo sérií Mix pro představení skvělé technologie. Začalo to sérií Mi Mix, která neměla rámeček. Mi Mix 3 měl zase vysouvaný mechanizmus s 5G.

Není tedy žádným překvapením, že telefon Mi Mix Alpha je revoluční a dorazí se 108Mpx senzorem s pokrytím telefonu displejem 180%.

Nicméně cena takového revolučního telefonu je okolo 2500€, takže spousta lidí si takový telefon nemůže dovolit.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.