Vypnout reklamy

Xiaomi oficiálně potvrdilo, že Mi Mix 4 nebude

Vydáno dne: 7.10.2019

Xiaomi oficiálně potvrdilo, že nový Mi Mix 4 nebude a na místo toho dorazí právě Mi Mix Alpha, MIUI 11 a Xiaomi TV.


Když se představoval Mi 9 Pro 5G, tak všichni očekávali, že dorazí také Mi Mix 4 s 5G, avšak to se nestalo a namísto toho dorazil koncept Mi Mix Alpha.

Někteří stále tvrdí, že telefon Mi Mix 4 dorazí a to včetně různých screenshotu a někteří si situací chtějí ověřit a bombardují hlavního šéfa Xiaomi.

Dočkali jsme se již odpovědi a společnost vysvětlila celkovou situaci ohledně tohoto telefonu.

Xiaomi
Xiaomi

Xiaomi řeklo, že je k dispozici pouze telefon Mi Mix Alpha a žádný jiný Mi Mix telefon na cestě není. A pro fanoušky, kteří jsou zklamání pouhými dvěma telefony, tak oficiálně představí MIUI 11 a Xiaomi TV.

Místo Mi Mix 4 je Mi Mix Alpha

Xiaomi vždy využívalo sérií Mix pro představení skvělé technologie. Začalo to sérií Mi Mix, která neměla rámeček. Mi Mix 3 měl zase vysouvaný mechanizmus s 5G.

Není tedy žádným překvapením, že telefon Mi Mix Alpha je revoluční a dorazí se 108Mpx senzorem s pokrytím telefonu displejem 180%.

Nicméně cena takového revolučního telefonu je okolo 2500€, takže spousta lidí si takový telefon nemůže dovolit.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
OnePlus vložilo na stránku návodů neznámé zařízení a to včetně 8T Pro
OnePlus

OnePlus má stŕanky s návody pro telefony OnePlus 8T, Nord a jedno neznámé zařízení SS9805 možná se jedná o OnePlus Přečíst si více

Samsung Galaxy Tab S6 s One UI 2.5
Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6 s novým uživatelským rozhranním One UI 2.5. Toto nové UI je na Galaxy Note 10, S10 Přečíst si více

Nový telefon HTC Desire 20+ odhalen
HTC Desire 20+

Nový mobilní telefon od firmy HTC je již představen. HTC Desire 20+ je k dispozici od zítřka v prodeji, bohužel Přečíst si více

Huawei Petal Search i jako vyhledávač
Huawei Petal Search

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.