Vypnout reklamy

Xiaomi zveřejnilo první reklamní videa a Mi Note 10. Jedno se soustředí na kameru a druhé video na design. Video o kameře je dvakrát delší, než video o designu. Nebude se však jednat o první pěti senzorový telefon, ale na rozdíl od Nokia 9 tady máme různé délky ZOOM. Je to první telefon, který nabízí […]

Xiaomi zveřejnilo první reklamní videa a Mi Note 10. Jedno se soustředí na kameru a druhé video na design.

Video o kameře je dvakrát delší, než video o designu. Nebude se však jednat o první pěti senzorový telefon, ale na rozdíl od Nokia 9 tady máme různé délky ZOOM. Je to první telefon, který nabízí dvě teleskopické kamery s 5x a 2x.

Dále dorazí Xiaomi Mi Note 10 Pro se 108MPx + více RAM a interní úložiště. Telefon bude mít 6.47 palcový SAMOLED displej s rozlišením 1080+. Dále nechybí 3.5mm audio jack, 5 kamer, 5260mAh baterie.

Xiaomi Mi Note 10
Xiaomi Mi Note 10

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)