Vypnout reklamy

Firma Xiaomi nechce být v pozadí. Již 20. února jde proti Samsungu s ohebným telefonem a následně 24. února jde proti LG a firmě Nokia.

14.2.2019

Xiaomi vyráží do souboje s Nokia a LG na MWC 2019

Mezitím co firmy Samsung a Huawei budou představovat své nové produkty od 25. února do 28. února, tak Samsung již třeba svůj vlajkový telefon představí 20. února v San Francisku a respektive v Paříži. Místo zazářit je tak na ostatních z řad Nokia, Sony, LG, Oppo a OnePlus.

Xiaomi se na tuto událost připravilo a podle všeho ukáže skvělé produkty. Na svém Twitter účtu firma potvrdila, že nové produkty představí již 24. března, což je technicky den před počátkem MWC 2019. Nicméně tento den se má představit i Nokia 9 PureView a LG G8 ThinQ.

Xiaomi na MWC 2019
Xiaomi na MWC 2019

Samozřejmě to, že jde firma i pro Nokia nebo LG není vůbec špatné. Xiaomi totiž jde i proti Samsungu a to s telefonem Xiaomi Mi 9, který odhalí ve stejný den a to 20. února 2019.

Vypadá to také na to, že tento den firma Xiaomi stejně jako Samsung představí skládaný telefon. Firma však nabídne pravděpodobně lepší technologií než Samsung (ten má dorazit se dvěma displeji). 20. února se představí i 5G verze telefonu Mi Mix 3. Firma chce také do domácnosti přinést více chytrých zařízení a doplňků.

Vypadá to, že měsíc únor a jeho konec bude pořádně napěchovaný veškerými novinkami. Proto se připravte od 20. února na pořádnou várku informací od výrobců Huawei, Samsung, LG, Nokia a Xiaomi.

Zdroj

Buroň Tomáš

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)