Vypnout reklamy

Xiaomi odstartovalo naplno svůj beta program pro MIUI 10 Android Q. Jedná se však pouze o ty uživatelé, kteří se přihlásili a jen pro Čínu. My však máme alespoň fotky.

23.7.2019

Xiaomi odstartovalo beta program MIUI 10 Android Q

Po náborovém programu Android Q beta test, tak tým Xiaomi MIUI je již připraven vydat plno-hodnotnou beta verzi MIUI 10 pro Mi 9 uživatelé v Číně.

Ti, kteří se přihlásili do tohoto beta testováni, tak by měli vidět klasickou aktualizaci. Pokud ne, tak bude potřeba jít klasickou manuální cestou a flashnout firmware svým způsobem.

K dispozici máme i fotografie nového uživatelského prostředí MIUI 10 a velmi se podobá MIUI 9.

Android Q se hodně soustředí na bezpečnost a tak je možné nastavit pro každou aplikaci své specifické zabezpečení a to i pro aplikace na pozadí. Nicméně betu si nedávejte na telefon, který každý den používáte, protože může být plná chyb.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.