Vypnout reklamy

Xiaomi Redmi Note 6 Pro dostává manýry od Google Pixel 3, který byl již téměř představen, ale nikoliv oficiálně. Nový telefon od Xiaomi se objevil na videu, kde byl představen jedním z YouTuberu. Je docela možné, že video bude brzy stažené. Škoda, že nemluví ani anglicky a titulky na YouTube jsou docela špatné, takže mu […]

18.9.2018

Xiaomi Redmi Note 6 Pro na videu, ale stále neoficiálně

Xiaomi Redmi Note 6 Pro dostává manýry od Google Pixel 3, který byl již téměř představen, ale nikoliv oficiálně. Nový telefon od Xiaomi se objevil na videu, kde byl představen jedním z YouTuberu. Je docela možné, že video bude brzy stažené.

Škoda, že nemluví ani anglicky a titulky na YouTube jsou docela špatné, takže mu není moc rozumět. Ale stačilo málo, abychom se dozvěděli více informací.

  • Původní video již odstraněno, jak jsme předpokládali 18.9.2018 13:23.

Telefon bude disponovat čipem Snapdragon 636 a ne 660. Dále je tady k dispozici MIUI na Android 8.1 Oreo. Nejedná se sice o nejsilnější čip, ale výdrž díky 4000 mAh, je neuvěřitelná.

Telefon disponuje 6.26 palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2280px s výřezem. Redmi Note 6 Pro disponuje duálním fotoaparátem 20 + 2MPx a selfie kamerou 12 + 2MPx. K dispozici je mód s umělou inteligencí pro fotoaparát.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)