Vypnout reklamy

YouTube vám dá více možností. Uvidíte jen to, co chcete.

Aktualizace Youtube aplikace

YouTube se rozhodl, že trošku vylepší uživatelské prostředí a dá uživateli více možnosti v tom, jaká videa se mu zobrazují na hlavní straně YouTube a také v záložce, co se přehrává dále.

Můžete prozkoumávat jednotlivá témata a příbuzná videa podle toho, co jste v minulosti sledovali. Možnosti vám dávají sledovat personalizovaná videa na základě toho, co jste sami sledovali. Tato videa mohou být zakládána na jednom jediném videu, které jste v minulosti sledovali, videa z jednoho kanálu nebo jiných témat, které by vás mohly zajímat.

Videa z různých kanálů
Videa z různých kanálů

Novou funkci můžete najít na hlavní straně ve chvíli, kdy se dostanete „nahoru“ a do části „co se přehrává dále“. Funkce jsou dostupné pro přihlášené uživatelé.

Možnost odstranit navrhovaná videa

Nezobrazovat tento kanál
Nezobrazovat tento kanál

Mezi navrhovanými videí jsou kanály, které by vás mohly zajímat. Nicméně někdy se to firmě Google nepovede a namísto toho vám dává celkem nerelevantní videa, což určitě nechceme. Lze tak jednoduše kliknout na tři tečky vedle videa a zvolit funkci „nezobrazovat tento kanál v doporučovaných videí“.

Není to blokace kanálu, jen vám Google nebude tento kanál nabízet v doporučovaných. Videa z kanálu i nadále uvidíte a můžete vyhledávat.

Další funkcí je více informací o videu

Proč zrovna toto doporučené video?
Proč zrovna toto doporučené video?

Informace budou ohledně doporučených videí. Uvidíte, proč vám Google zrovna toto video navrhl. Tato informace se objeví v malém boxu pod videem.

Tyto funkce budou dostupné jak pro aplikace Youtube Android, tak i Youtube iOS.

Zdroj