Zabiják OnePlus 3 – co o něm víme?

Co očekávat od nového chytrého telefonu OnePlus? Jaké jsou jeho specifikace a bude se držet firma stejného vzhledu jako u předchůdců? Pojďme se podívat na veškeré drby, které kolem nového telefonu jsou. Vzhled by měl být stejný jako jeho předchůdci s tím, že bude mít kovový vzhled. Hardwarově bude výkonný telefon, protože poběží na Snapdragon […]

OnePlus 2

Co očekávat od nového chytrého telefonu OnePlus? Jaké jsou jeho specifikace a bude se držet firma stejného vzhledu jako u předchůdců? Pojďme se podívat na veškeré drby, které kolem nového telefonu jsou.

  • Vzhled by měl být stejný jako jeho předchůdci s tím, že bude mít kovový vzhled.
  • Hardwarově bude výkonný telefon, protože poběží na Snapdragon 820, 4GB RAM a 6GB RAM varianty
  • Displej bude mít SAMOLED 5,5 palců nebo 5 palců
  • Baterie o velikosti 3500 mAh bez podpory Quick Charge 3.
  • Cena by měla začínat na 310$ (cca 9000,- Kč)

Vzhled mobilního telefonu OnePlus 3

Jedná se o render krabic mobilního telefonu OnePlus 3's

Jedná se o render krabic mobilního telefonu OnePlus 3’s

Když se na tento render podíváme, tak stále společnost vsází na agresivní červenou barvu. OnePlus 2 byl pro fanoušky docela zklamáním. OnePlus 3 vypadá, že se od svých předchůdců změní a dostane plně kovové tělo.

OnePlus 3

OnePlus 3

Po úniku přední fotografie nevíme jestli se bude jednat o tlačítko kapacitní nebo mechanické. Pravděpodobně bude plnit dvojí funkci. Jedna je skener otisků prstů a druhé jako tlačítko „home“.

Telefon tak trochu vypadá jako střed OnePlus X, který vydala společnost na konci minulého roku.

Hardware

Očekáváme naprostou pecku, která zničí veškeré vlajkové telefony. Tentokrát slýcháme o dvou verzích. Jedna bude levnější, slabší a druhé bude drahá a velice silná.

Obě varianty nabídnou Snapdragon 820. Slabší varianta bude disponovat 4 GB RAM a prémium varianta se 6GB RAM. To je docela dobrá konkurence pro Galaxy Note 6.

Slabší varianta bude mít 32GB interní úožiště a prémium varianta 64 GB.

Displej a kamera

Telefon podle všeho bude mít SAMOLED místo LCD. Disponovat bude 5 palcovým nebo 5.5 palcovým displejem. Zadní fotoaparát bude mít pravděpodobně 16 MPx a přední pro „selfie“ 8 MPx.

OnePlus 3 @KJuma

OnePlus 3 @KJuma

Baterie a rychlé nabíjení

OnePlus 3 přichází s baterii o velikosti 3500 mAh. Je to o 200 mAh víc než předchozí mobilní telefon.

Podle všeho OnePlus 2 si moc dobře nevedlo oproti OnePlus One. Tedy co se týče výdrže. Společnost u OnePlus 3 nevolí variantu Qualcomm Quick Charge 3.0, ale bude mít místo toho jinou funkci „Dash Charge“. Co to bude, to se teprve dozvíme.

One Plus 2

One Plus 2

Cena, datum vydání

OnePlus 2 bylo oznámeno na konci Července 2015 a vydáno 11. Srpna 2015. Podle všeho tedy OnePlus 3 bude vydáno někdy toto léto. Přesnější datum nevíme.

Cena za 4GB RAM verzi by měla být za 310$ a 6GB RAM verze mezi 360$až 400$