Vypnout reklamy

Google říká, že žádné Pixel hodinky nedorazí

I přesto, že se po internetu šířily informace ohledně hodinek Pixel Watch, tak Google sám řekl, že žádné Pixel Watch tento rok nedorazí. Toto potvrzení přichází od hlavního šéfa Wear OS Miles Barr. Odpověď přišla v rozhovoru s Tom’s Guide serverem.

Hodinky Pixel Watch měly být původně odhaleny zároveň s telefony Pixel 3 a Pixel 3 XL a to při události, která se koná na počátku října. Google řekl, že se chce soustředit na vylepšení svého systému Wear OS.

Společnost říká, že lidé si vyžadují právě NFC a monitoring srdečního tepu. Právě nadcházející hodinky Skagen Falster 2 budou mít tyto technologie. Jedná se o hodinky viz. obrázek.

Skagen Falster 2

Skagen Falster 2

Společnost Google sama řekla, že ještě nechce vyrábět vlastní hardware, protože na světě nejsou jedny perfektní hodinky pro všechny. Jde o to, že systém Wear OS je diverzifikován, aby zvládal jak fitness nadšence nebo jenom výletníky.

Google proto ještě nepřišel s hodinkami, protože je musí udělat pro všechny a to tak, aby vyhovovaly sportovním nadšencům, tak i výletníkům.

Nový Wear OS příští rok 2019

Právě nová verze Wear OS má nabídnou lepší výdrž baterie. K dispozici bude tzv. Doze mód, který vypne některé věci ve chvíli, kdy své hodinky minimálně používáte. Dále strojové učení zase optimalizuje procesy podle toho, které často využíváte.

Vydání nového systému Wear OS nebude Wear OS 3.0, protože Google chce upustit od značení verzí. Google chce zrychlit tento aktualizační proces a započíst evoluci a bylo by docela zmatečné každou novou verzi dávat do názvu.

Zdroj