Vypnout reklamy

Zahrajte si hru a pomozte zalesňovat planetu s Longleaf Valley od TreesPlease Games a Eden Reforestation Projects.

Hra Longleaf Valley od společnosti TreesPlease Games umožňuje hráčům přispět k zalesňování podle principu „Play It, Plant It“. Spolu se společností Eden Reforestation Projects mohou hráči pěstovat stromy v hře a pomoci s výsadbou skutečných stromů v reálném životě.

Nová hra Longleaf Valley nabízí nejen zábavu, ale také možnost pomoci při zalesňování naší planety. Společnost TreesPlease Games spolu se společností Eden Reforestation Projects umožňuje hráčům přispět k této významné věci pomocí principu „Play It, Plant It“. Hráči mohou pěstovat stromy a pomoci s výsadbou skutečných stromů v reálném životě.

Jak hra funguje?

Longleaf Valley je mobilní hra, ve které hráči postupují úrovněmi a sbírají semínka. Ta mohou být spojena, aby se z nich staly sazenice stromů, které mohou hráči vysázet. Za každou vysazenou sazenici je v reálném světě vysazeno jeden strom. Hráči tak mohou být součástí celosvětového úsilí o obnovu zalesnění.

Spolupráce se společností Eden Reforestation Projects

Společnost TreesPlease Games spolupracuje se společností Eden Reforestation Projects, což je nezisková organizace specializující se na obnovu lesů a zalesňování. Eden Reforestation Projects pracuje v několika zemích a měla již obrovský úspěch v oblasti zalesňování. Spolupráce s touto organizací umožňuje hráčům v Longleaf Valley přispět k této významné věci.

Laura Carterová a společnost TreesPlease Games

Laura Carterová je generální ředitelka a spoluzakladatelka společnosti TreesPlease Games. Vždy měla zájem o záchranu zvířat a životního prostředí a rozhodla se spojit svou vášeň pro tvorbu her se snahou pomoci s těmito zásadními věcmi. TreesPlease Games je studio s hlavním posláním měnit věci k lepšímu.

Jak funguje hra Longleaf Valley?

Hráči v hře postupují úrovněmi a sbírají semínka, která mohou spojit a vytvořit sazenice stromů. Tyto sazenice mohou být vysazeny v reálném světě a hráči tak mohou pomoci s výsadbou skutečných stromů.

Jaké organizace se podílejí na této iniciativě?

Společnost TreesPlease Games spolupracuje se společností Eden Reforestation Projects, což je nezisková organizace specializující se na obnovu lesů a zalesňování.

Jak mohu přispět k této iniciativě?

Stačí si stáhnout mobilní hru Longleaf Valley a hrát ji. Za každou vysazenou sazenici stromu v hře je v reálném světě vysazen jeden skutečný strom díky spolupráci s organizací Eden Reforestation Projects.

Kolik stromů bude vysazeno díky této iniciativě?

Společnost TreesPlease Games a Eden Reforestation Projects si klade za cíl vysadit milion stromů díky této iniciativě.

Aplikaci stáhnete níže

Longleaf Valley: Merge & Match

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Hra Longleaf Valley od společnosti TreesPlease Games umožňuje hráčům přispět k zalesňování podle principu „Play It, Plant It“. Spolu se společností Eden Reforestation Projects mohou hráči pěstovat stromy v hře a pomoci s výsadbou skutečných stromů v reálném životě.