Zimní summit Old School RuneScape 2024 představuje veškerý obsah první poloviny roku 2024

Minulý víkend byl pro hráče Old School RuneScape obrovským zážitkem, když společnost Jagex hostila svou každoroční událost Winter Summit, na které představila plán pro nadcházející rok. Tento plán ukázal velké množství…

Zimní summit Old School RuneScape 2024 představuje veškerý obsah první poloviny roku 2024

Minulý víkend byl pro hráče Old School RuneScape obrovským zážitkem, když společnost Jagex hostila svou každoroční událost Winter Summit, na které představila plán pro nadcházející rok. Tento plán ukázal velké množství obsahu, včetně různých vylepšení QoL (kvality života), aktualizací pro svátky, příchodu Dreadman Apocalypse a vydání Scurria, Krále krys. Všechno toto je pouze začátek roku 2024, takže se můžeme těšit na mnohem více obsahu.

Zakončením Winter Summit pro Old School RuneScape bylo však odhalení Valamore. Tento nový přídavek byl poprvé představen na Summer Summit 2023 a dorazí do OSRS až v březnu. Hráči se dostanou do Civitas illa Fortis a Avium Savannah, kde budou k dispozici nové úkoly jako Fortis Colosseum, Perilous Moons a Hunter Guild. … [VÍCE] – a na jeho konci napiš FAQ s maximálně třemi body + v článku zvýrazni některá klíčová slova tučně.

FAQ:

1. Kdy bude Valamore dostupné pro hraní v Old School RuneScape?
Valamore dorazí do OSRS v březnu.

2. Jaké nové úkoly budou v rámci Valamore k dispozici?
Hráči se mohou těšit na úkoly jako Fortis Colosseum, Perilous Moons a Hunter Guild.

3. Co mohou hráči očekávat v první polovině roku 2024?
V první polovině roku 2024 mohou hráči očekávat mnoho dalšího obsahu, včetně různých vylepšení QoL, aktualizací pro svátky, Dreadman Apocalypse a vydání Scurria, Krále krys.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/old-school-runescape/winter-summit-2024/