Vypnout reklamy

Získejte Lenovo Tab M10 Plus (3. generace) za výhodnou cenu!

Oficiální obchod Lenovo připravil lákavou nabídku na Lenovo Tab M10 Plus (Gen 3), která pomůže lovcům slev získat svou denní dávku zábavy za méně peněz.

Nový tablet Lenovo Tab M10 Plus (Gen…

Získejte Lenovo Tab M10 Plus (3. generace) za výhodnou cenu!

Oficiální obchod Lenovo připravil lákavou nabídku na Lenovo Tab M10 Plus (Gen 3), která pomůže lovcům slev získat svou denní dávku zábavy za méně peněz.

Nový tablet Lenovo Tab M10 Plus (Gen 3) přináší uživatelům výkonný tabletový zážitek s moderními funkcemi a elegantním designem. Tablet je vybaven 10,3palcovým Full HD IPS displejem, který zajišťuje živé barvy a ostrý obraz. S jemnými rámy a tenkým profilem je tento tablet lehký a pohodlný pro držení v ruce i pro cestování.

Vnitřek tabletu pohání osmijádrový procesor MediaTek Helio P22T, který společně s 4 GB RAM poskytuje dostatečný výkon pro plynulé multitaskingové a herní zážitky. S úložným prostorem o velikosti 64 GB máte dostatek místa pro uložení svých oblíbených aplikací, her, fotografií a videí. A pokud by vám to nestačilo, lze jej rozšířit pomocí microSD karty až o 1 TB.

Lenovo Tab M10 Plus (Gen 3) je také vybaven dvěma kvalitními reproduktory Dolby Atmos, které poskytují vynikající zvukový výkon pro vaše oblíbené filmy, seriály a hudbu. Díky duální kameře s rozlišením 8 MP a 5 MP můžete snadno zachytit své vzpomínky a pořizovat videa ve vysoké kvalitě.

Zajímavou funkcí tabletu je také podpora inteligentního asistenta Google Assistant, který vám pomůže s různými úkoly, jako je vyhledávání informací, přehrávání hudby nebo ovládání chytrých zařízení ve vašem domě.

A teď k samotné nabídce! Oficiální Lenovo obchod přináší tento výkonný tablet za lákavou cenu. Zařízení kombinující výkon, design a špičkové funkce je nyní dostupné za zvýhodněnou cenu. Tato akce je určena pro ty, kteří hledají nejlepší hodnotu za své peníze. Můžete si užít svou oblíbenou zábavu za méně peněz.

Pokud máte zájem o tento tablet, neváhejte přístroj pořídit. Nabídka platí pouze do vyprodání zásob. Udělejte si radost a získejte Lenovo Tab M10 Plus (Gen 3) za skvělou cenu ještě dnes na oficiálním Lenovo eshopu.

FAQ:
1. Jaká je cena Lenovo Tab M10 Plus (Gen 3) v rámci této akce?
Cena tabletu v rámci této akce je značně zvýhodněná. Doporučená cenovka je dostupná na oficiálním Lenovo eshopu.

2. Jaká je doba trvání této akce?
Tato akce platí pouze do vyprodání zásob. Doporučujeme si tablet pořídit co nejdříve, abyste si zajistili tuto skvělou nabídku.

3. Jaké jsou hlavní funkce Lenovo Tab M10 Plus (Gen 3)?
Tablet Lenovo Tab M10 Plus (Gen 3) nabízí 10,3palcový Full HD IPS displej, osmijádrový procesor MediaTek Helio P22T, 4 GB RAM

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/lenovo-tab-m10-plus-3rd-gen-sweet-deal-lenovo_id153966