Zpožděná, ale milovaná, vlny vichřic konečně přišly.

Po měsících očekávání se dnes konečně na servery dostal Wuthering Waves. S 30 miliony předregistrovanými hráči byl start hry Wuthering Waves prostě skvělý! Bez dalšího zdržování vám přináším přehled toho, co…

Zpožděná, ale milovaná, vlny vichřic konečně přišly.

Po měsících očekávání se dnes konečně na servery dostal Wuthering Waves. S 30 miliony předregistrovanými hráči byl start hry Wuthering Waves prostě skvělý! Bez dalšího zdržování vám přináším přehled toho, co vás čeká!

Hra oslavila také dosažení 5 milionů sledujících tím, že hráčům darovala vybranou sérii zbraní Rangers‘ Series Weapon of Choice, což potěšilo mnohé Resonátory. Ve dnech 23. a 24. května obdržíte 10 lesklých přílivů a 10 zářivých přílivů. Jen si pamatujte tyto dárky využít do 2. července 2024.

### Příběh a herní mechaniky

Ve hře se ujmete role Rovera v tomto open-world RPG, hrdiny s pamětí rozmazanou jako mlha v Londýnském mlze. Naštěstí nebudete na tomto putování sami. Skupina jménem Resonátoři se k vám přidá a každý z nich má svůj jedinečný soubor schopností, aby společně čelili nepřátelům, kteří se na této zemi vyskytují jako zběhlé asteroidy.

Tyto bujně zelené krajiny, které už viděly lepší časy, jsou posety zbytky kdysi prosperující civilizace. A samozřejmě tu je tajemství vašich chybějících vzpomínek. Dokážete poskládat minulost a zachránit lidstvo před tím, co se skrývá za rohem?

Co se týče herních mechanik, boj je rychlý a okázalý. Musíte se vyhýbat útokům, konat s přesností protiútoky a používat speciální útoky k ovládnutí bitevního pole. Navíc sbírejte Echa, zbytky poražených nepřátel, abyste získali mocné schopnosti a přizpůsobili si svůj styl hry.

### Nekonečná řada událostí!

A pak tu jsou události. Och, ty události! Dary roztajícího sněhu nabízejí týdenní odměny za přihlášení, s Resonátorem Sanhua čekajícím pátý den. Mezitím akce Utterance of Marvels lákala nové hráče s levnými Konvencemi, zajišťujíc, že si každý může vybrat 5-hvězdičkového Resonátora.

Událost Vzestupná cesta je další grind, který nabízí bohaté odměny na různých úrovních Unie. Můžete získat 5-hvězdičkovou sérii zbraní Winter Brume Series Weapon of Choice, lesklé přílivy, astrit, krystalový rozpouštědlo a kosmické vlny. V obchodě jsou také dostupné bezplatné balíčky úrovně, které cestu k levelování ještě více ocení.

Výzvy ovšem nekončily tady. Událost Rumbling Hollows představila Věž nepřátel, kde můžete získat Resonátora Yuanwu a další prémiové polož

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/wuthering-waves-launch/