Vypnout reklamy

ZTE je firmou, která měla nějakou dobu zastavenou výrobu a to díky sankcím ze strany USA. ZTE podle všeho prodávala svá zařízení a technologie do zemí, na které bylo uvaleno embargo. Nicméně firma se otřepala a míří výš.

Firma ZTE si sáhla na samé dno a tento rok na MWC 2019 představí svůj vlajkový telefon s podporou 5G sítě. V této chvíli nevíme, jestli firma odhalí jeden nebo dvě zařízení na MWC 2019. Vše co víme, tak je to “nový Axon” a “nový 5G vlajkový telefon”, který dorazí. To znamená, že dorazí nový telefon Axon s podporou 5G sítě.

ZTE Mwc 2019
ZTE Mwc 2019

Jsme opravdu zvědaví, s čím firma ZTE dorazí poté, co byla naháněna US zákazy. Už na IFA 2019 firma představila skvělý telefon Axon 9 Pro. Je pravděpodobné, že 5G telefon bude k dispozici pro Evropany. Nevíme, jak se k tomu firma postaví v US. Na internetu jsme nějaké zařízení od ZTE viděli, ale můžeme se jenom domnívat, jestli to je ZTE Axon 10 Pro s čipem Snapdragon 855.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.