Vypnout reklamy

Skládané telefony od ZTE vypadají jako Samsung Galaxy Fold

ZTE zveřejnilo patenty na skládané telefony a flexibilní obrazovky. Telefon dorazí s možnosti rozšířit displej na úroveň velikosti tabletu. Krom toho má mít dva senzory na zadní straně. Firma ZTE si prožila opravdu krušné časy. Společnost se v této chvíli soustředí na budoucnost a to včetně vývoje skládaného telefonu, který vypadá skoro jako Samsung Galaxy […]

ZTE Axon 9 Pro

ZTE zveřejnilo patenty na skládané telefony a flexibilní obrazovky. Telefon dorazí s možnosti rozšířit displej na úroveň velikosti tabletu. Krom toho má mít dva senzory na zadní straně.

Firma ZTE si prožila opravdu krušné časy. Společnost se v této chvíli soustředí na budoucnost a to včetně vývoje skládaného telefonu, který vypadá skoro jako Samsung Galaxy Fold.

ZTE skládaný telefon

ZTE skládaný telefon

Již na začátku roku firma ZTE Corporation vydala patent na CNIPA. Publikován byl 18. prosince 2018 a popisuje skládaný telefon a flexibilní displej. Podle šéfa společnosti se telefon roztáhne na velikost tabletu.

Přední strana telefonu má velký displej a minimální rámeček pro reproduktor a selfie kameru. Zadní strana vypadá podobně jako ZTE Axon 9. Na zadní straně telefonu nalezneme snímač otisků prstů. ZTE zároveň nebude disponovat 3.5mm audio jackem.

Dostupnost

Společnost však má své zkušenosti se skládaným telefonem, protože již minulý rok vydali telefon Axon M. Kdy se telefon dostane na trh není stále stanovené.

Zdroj