Vypnout reklamy

Vánoční svátky tak trochu zbrzdily vydávání nových android her, ale i tak se našlo dostatek nových zpráv ze světa androidu a android her. K dispozici máme třeba nové Call of Duty Mobile. Call of Duty Mobile Stáhnout Call of Duty Mobile Skvělá hra Call of Duty na mobilní telefon. Z PC verze se dostala i […]

31.12.2018

2 zábavné hry ke stažení ještě dnes

Vánoční svátky tak trochu zbrzdily vydávání nových android her, ale i tak se našlo dostatek nových zpráv ze světa androidu a android her. K dispozici máme třeba nové Call of Duty Mobile.

Call of Duty Mobile

Skvělá hra Call of Duty na mobilní telefon. Z PC verze se dostala i na mobilní telefony. Avšak jen díky Čínskému hacku, který povolil instalaci na zařízení Android. Pokud máte VPN, tak se přihlašte a pak si hru stáhnete z Google Play.

Utopia: Origin je animovaná přeživší hra

Jedná se o podobnou hru, jako je Minecraft, ale v trošku více fantasy světem. Vybudujte si svůj vlastní domov, vyrobte si nástroje a bojujte proti nepřátelům, jako jsou různí draci a spoustu dalšího. Dejte si velký pozor.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.