Vypnout reklamy
25.2.2019

3 hry, které jsou v této chvíli zdarma

Některé hry jsou zdarma a některé nikoliv. Nicméně občas se objeví zajímavé akce, které zlevní placené hry na nulu a vy si je pak můžete zahrát. V této chvíli máme 3 hry v akci a u jedné končí právě dnes.

PhaRaBis

Jedná se o mix mezi hororovou hrou a logickou. Vše se odehrává v Egyptě. Jste v roli průzkumníka, který je na misi vyhledat artefakty v pyramidě. Věc, kterou hledá je maska, která zde byla ponechána bohem slunce Ra.

Je zapotřebí říct, že budete mít opravdu těžké časy s tímto hledáním. Abyste dokončili jednotlivé úkoly, tak je potřeba vyřešit hned několik logických úloh.

Survival Island

Hra má hezké grafické zpracování. Není nikterak na high-end úrovní, ani low-end, takže si hru zahraje naprosto každý. Není nic překvapujícího, že váš instinkt je zůstat na živu. Pokud jste někdy hráli Minecraft, tak se vám pravděpodobně tato hra bude líbit. Hlavními funkcemi hry je vytváření a budování nových mechanizmů. Zároveň budete lovit, rybařit a sbírat vodu.

Paranormal Territory

Jedná se o hororovou hru od vývojářů AGaming+, kteří stojí za vývojem Mental Hospital a Reporter série. Tento titul je navržen tak, aby otestoval a analyzoval to, o jakého typ hráče se ve vašem případě jedná. Výsledek se poté objeví na konci hry.

Příběh vypovídá o tom, jak jste se jednou vrátili z práce domů a celá rodina zmizela. Vaším úkolem je hledat vodítka ve vašem domě. A během zkoumání bohužel narazíte na něco hrozného, co se stalo.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.