Vypnout reklamy

Některé hry jsou zdarma a některé nikoliv. Nicméně občas se objeví zajímavé akce, které zlevní placené hry na nulu a vy si je pak můžete zahrát. V této chvíli máme 3 hry v akci a u jedné končí právě dnes. PhaRaBis Stahujte hru zdarma PhaRaBis na Google Play Jedná se o mix mezi hororovou hrou […]

Některé hry jsou zdarma a některé nikoliv. Nicméně občas se objeví zajímavé akce, které zlevní placené hry na nulu a vy si je pak můžete zahrát. V této chvíli máme 3 hry v akci a u jedné končí právě dnes.

PhaRaBis

Jedná se o mix mezi hororovou hrou a logickou. Vše se odehrává v Egyptě. Jste v roli průzkumníka, který je na misi vyhledat artefakty v pyramidě. Věc, kterou hledá je maska, která zde byla ponechána bohem slunce Ra.

Je zapotřebí říct, že budete mít opravdu těžké časy s tímto hledáním. Abyste dokončili jednotlivé úkoly, tak je potřeba vyřešit hned několik logických úloh.

Survival Island

Hra má hezké grafické zpracování. Není nikterak na high-end úrovní, ani low-end, takže si hru zahraje naprosto každý. Není nic překvapujícího, že váš instinkt je zůstat na živu. Pokud jste někdy hráli Minecraft, tak se vám pravděpodobně tato hra bude líbit. Hlavními funkcemi hry je vytváření a budování nových mechanizmů. Zároveň budete lovit, rybařit a sbírat vodu.

Paranormal Territory

Jedná se o hororovou hru od vývojářů AGaming+, kteří stojí za vývojem Mental Hospital a Reporter série. Tento titul je navržen tak, aby otestoval a analyzoval to, o jakého typ hráče se ve vašem případě jedná. Výsledek se poté objeví na konci hry.

Příběh vypovídá o tom, jak jste se jednou vrátili z práce domů a celá rodina zmizela. Vaším úkolem je hledat vodítka ve vašem domě. A během zkoumání bohužel narazíte na něco hrozného, co se stalo.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.