Vypnout reklamy

K dispozici máme další souhrn těch nejlepších android her z minulého týdne. Bohužel není k dispozici tolik dobrých her, ale i pár se jich v minulém týdnu našlo.

Parádní android hry, ve kterých si užijete spoustu zábavy. K dispozici máme jak akční, tak klasické arkádové či strategické hry. Nicméně tento týden nebyly k dispozici nějaké high-end hry.

Templar Battleforce RPG

Hra ke stažení

V této android hře ovládáte skupinu robotů, kteří jsou využívány v bojích. Ovládání těchto robotů je ve stylu šachového pohybu a je potřeba dopředu zvolit tu správnou strategií.

US Special Ops

Hra ke stažení zdarma

Další dobrou hrou pro minulý týden byla hra US Special Ops, která se dá hrát v online módu. Popadněte zbraně a zachraňujte rukojmí. Graficky je hra na průměrné úrovní.

Long Keith The Sausage Thief

Jedná se o poslední hru z našeho výběru. Je to spíše taková zábavná hra, jako byl v minulosti had. Natahujte svého pejska a snažte se ho udržet co nejdelší.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.